Hakkımızda

Biz 2004 yılında Antalya ilinde kurulmuş olan, Yazılım, Bilgisayar, Güvenlik sistemleri, Network sistemleri, İsteğe özel sistemler ve özellikle Yazılım geliştirme konusunda çalışmakta ve hizmet veren Limra Bilişim ve İnternet Hizmetleri firmasıyız. Kurucumuz N.Ebru Turhanoğlu yazılım konusunda Talya Bilişim firmasında Elektra otel yazılımları, destek, eğitim görevinde uzun süre çalışmıştır. Daha sonra kendi firmasını kurarak isteğe özel yazılım geliştirme ve yine Elektra Otel yazılımları konusunda Destek hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
                Elektra Destek konusunda tüm Türkiye sınırları içerisinde bulunan Otel, Restaurant ve Elektra programlarını kullanan işletmelere uygun çözümlü destek vermekteyiz. Özellikle programın kullanımı konusunda profesyonel eğitim ve sorun karşısında en hızlı çözümü üretmekteyiz. Bu zamana kadar çalıştığımız ve çalışmakta olduğumuz tüm firmalar bizim referansımızdır.
                Programların satışı önemli olduğu kadar, Satış sonrası verilecek olan eğitim ve Destek hizmeti de çok önemlidir. Bu hizmetlerin yetersiz olması, kullanılan programa yansımakta ve sorunun programdan olduğu zannedilmektedir. Elektra yazılımı uzun zamandır otelcilik sektöründe başarısını kanıtlamıştır. Kullanıcıların talepleri ve sistem gereksinimleri konusunda sürekli olarak kendini güncellemektedir. Herhangi bir isteğinizin program tarafından gerçekleşememe ihtimali çok düşüktür. Bu yüzden anlaşacağınız destek firmasının bu konuda yeterliliğe sahip olması gerekmektedir.
                Biz bu konuda profesyonel ekibimiz ile kendimize çok güveniyor ve sizinle çalışmayı arzuluyoruz.

n. ebru turhanoğlu

kurucu