Network ve Alt Yapı Hizmetleri

Güvenlik Çözümleri

Artı Bilişim, müşterilerinin network güvenliğini kendi network güvenliği gibi benimseyip buna göre çözümler sunmaktadır. Çözüm sunduğumuz güvenlik konuları: Sanal Özel Ağlar (VPN) VPN, Firmaların kendilerine ait ofis, mağaza ve şubeler ile kendi izin verdikleri diğer birimlerin internet veya kapalı ağ üzerinden güvenli bir şekilde firma ağına bağlanması sistemidir. Bu özel ağdan geçen bilgiler şifreli olduğundan istenmeyen kişiler tarafından bu bilgilere ulaşılamaz.

Güvenlik Duvarı (Firewall)

Firewall, Şirket içi ağ içerisinde ki bilgilerin dışardan gelebilecek tehlikelere karşı koruyan, yetkisi olmayan kişilerin yerel ağınıza girmesini engelleyen, kısıtlayan yazılım veya donanıma verilen addır. Dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı ağınızdaki açıkları kapatmak Firewall aracılığı ile sağlanmaktadır. Uzman kadromuz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda Firewall ayarlarınızı konfigüre edip yerel ağınızı güvenli hale getirmektedir.

Network Hizmetleri

Günümüzde bilgi iletişimi ve paylaşımı teknolojinin hızla ilerlemesi ile oldukça önem kazanmıştır. Böylece firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Altyapı Hizmetleri

Altyapı ve sistem hizmetleri; donanım ve yazılım hizmetleri ile yapısal kablolama hizmetlerinin tamamını kapsar. Altyapı ve sistem hizmetleri olarak IBM, HP, CISCO gibi dünyanın önde gelen markalarına ait donanımlar ve MICROSOFT yazılım platformları için destek sağladığımız gibi, belli başlı diğer üretici firmalara ait donanım ve yazılım ürünleri için de destek vermekteyiz.

Network ve Altyapı Kategorisinde Hizmetlerimiz

Fiber Optik Data Kablolaması ve Terminasyon
Cat5, Cat6 ve Cat7 UTP Data Kablolaması
Uç Sonlandırma ve Etiketlendirme
Sistem Odası Tasarımı ve Kurulumu